Majsterkowicz na pokaz

Posted by on 10 listopada, 2014 in Porady | 0 comments

Majsterkowicz na pokaz

Każdy szanujący się majsterkowicz powinien zadbać o to, by jego wizerunek był równie profesjonalny, co jego prace. Całe szczęście powoli odchodzi do lamusa obraz złotej raczki w postaci zaniedbanego pana w przepoconym podkoszulku i z opadającymi spodniami.

Wiele kobiet ma słabość do majsterkowiczów. Hydraulik czy złota rączka już na stałe zagościli w dowcipach o zdradach małżeńskich. Hydraulik jest także polskim towarem eksportowym. Po włączeniu przez Polski Ośrodek Informacji Turystycznej kampanii promującej Polskę poprzez wizerunek młodego hydraulika, odnotowano aż o14% wzrost odwiedzin francuskich turystów.

Jedno jest pewne – uzdolniony pracuś to to, co kobiety lubią najbardziej. Warto więc zadbać o swój wizerunek. Tak, tak panowie – czas na zakupy! W branżowych sklepach czeka na nas nowiutka i szykowna odzież ochronna. Jest bardzo praktyczna, a do tego całkiem twarzowa. Ubrania są stworzone specjalnie z myślą o ułatwieniu pracy.

Wybór odpowiednich ogrodniczek roboczych może okazać się wyborem najwierniejszego pomocnika i ochroniarza. Zazwyczaj, ciuchy nabywane w specjalnych sklepach, okazują się prawie niezniszczalne. Możemy zapomnieć o zaszywaniu wszelkich pęknięć, bo większość modeli ma podwójne szwy. Często też spodnie zaopatrzone są w specjalne kliny, które wzmacniają materiał, skutecznie uniemożliwiając jego pęknięcie. Zadbano także o wzmocnienia materiału w okolicy kolany. Kto nie w pracy daje z siebie wszystko, doceni to dobrodziejstwo. Poza tym, trzeba iść z duchem czasu, więc nie przegapimy żadnego telefonu od klienta, gdyż w czasie pracy możemy mieć komórkę przy sobie, do tego będzie jej wygodnie w specjalnie zabezpieczonej kieszonce.

Warto także odwiedzić stoisko z butami. Dzisiaj, wreszcie obuwie robocze nie straszy swoim wyglądem. Możemy kupić modne buty, które jednak mają pod spodem specjalny stalowy nosek. Koniec z obitymi paznokciami i paskudnymi buciorami. Sezon zakupowy czas zacząć!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *